MEDIzin Sayı: 2. Kepçe

MEDIzin Issue: 2. Ladle

Sevgili MEDISEP üyeleri ve tıp öğrencileri,

Birçok gönüllümüzün emeğiyle hazırlanmış olan dergimiz “MEDIzin”in ikinci sayısını sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

“Herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir dergi” mottosuyla hazırladığımız dergimizde bilimsel içerikli pek çok yazının yanı sıra kültürel ve edebi içerikli birçok yazı da yer almaktadır. İlk sayıda olduğu gibi MEDIzin’in ikinci sayısıyla da gönüllülerimizi, Türkiye’deki ve artık dünyadaki birçok tıp fakültesi öğrencisini bilgilendirmeye, öğrencilerde farkındalık yaratmaya devam edebilmeyi hedefliyoruz.

Destekleriniz için teşekkür eder, içeriklerin sizlere güzel ve eğitici vakit geçirtebilmesini içtenlikle dileriz.

Aşağıda yer alan opsiyonlardan dilediğinizi seçip MEDIzin’in ikinci sayısını hem Türkçe hem İngilizce dillerinde okuyabilir ve dergi ekibine medizin@medisep.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Dear MEDISEP members and medical students,

We are very happy to share with you the second issue of our magazine "MEDIzin", prepared with the efforts of many volunteers.

Our magazine, which was prepared with the goal of publishing "a magazine where everyone can find something from themselves", includes many articles with scientific content as well as those with cultural and literary content. Just like we did with our first issue, we aim to inform our volunteers and medical students all around Turkey and now the world, and raise awareness.

Thank you for your support and we sincerely hope that you enjoy the contents of this issue.

You can select any of the options below and read the second issue of MEDIzin in both Turkish and English and you can reach the magazine team at medizin@medisep.org.

MEDIzin Sayı: 2. Kepçe

Dergimizi aşağıdaki bağlantılara tıklayarak dilediğiniz formatta okuyabilirsiniz. Belgeler interaktif PDF formatında olduğu için size birçok linke tıklayarak ulaşma imkanı sunar. Bu imkandan efektif bir şekilde faydalanabilmeniz adına indirerek okumanızı tavsiye ederiz.

MEDIzin Issue: 2. Ladle

You can read our magazine in your desired format by using the links below. Since the documents are in an interactive PDF format, you can click on the links to access the content. In order to best use this feature, we recommend that you download the document prior to reading it.

Mutlaka Dinlemeniz Gereken Değeri Bilinmeyen Rock-Metal Sanatçılar

Underrated Rock-Metal Artists That You Need to Listen to